Miks eelistada microblading kulme?

 1. Loomulikult tagasihoidlikumad kulmud
  Ilmselgelt soovime kõik, et meie kulmud oleks ilusad, ühtlased ja sümmeetrilised. Ometi tulenevad juba inimeste bioloogilistest ja pärilikest eeldustest suured erinevused kulmukarvade kasvu osas. Seega, kui sulle ei ole looduse poolt antud täiuslikke kulme, siis on microbladng kindlasti väga heaks lahenduseks. Sõltumata sellest, milline on sinu kulmude algne seis (ja ka siis, kui nende karvad on näiteks mingi haiguse tagajärjel kahjustunud vms), on tulemus ikkagi ühtviisi kaunis ja loomulik.
 2. Mugavus
  Microblading tehnoloogias loodud kulmude hooldamine on väga mugav. Peamiselt selle pärast, et sa lihtsalt ei pea neid hooldama. Sa ei pea muretsema, kuidas su kulmud välja näevad, sest oled sisuliselt saanud püsitätoveeringu mugavuse kulmuhoolduse osas, kuid seda loomulikult märksa tervislikumalt ning nahka kahjustamata. Kindlasti on see oluline aja ja vahendite kokkuhoid!
 3. Prefektne kuju
  Kasutades selleks otseselt ette nähtud professionaalseid PhiBrows tööriistu on võimalik välja mõõta väga täpselt ideaalsete küljepikkuste suhtarvudega kulmukuju. Kuigi säärane veidi liigagi matemaatilisena tunduda võiv lähenemine on oma olemuselt väga ratsionaalne, räägivad tulemused iseenda eest. Õigesti ja äärmise täpsusega välja mõõdetud kulmukuju annab kulmudele (ja tervele näole) hoopis teise ilme ning samuti on võimalik just microbladinguga luua kulmud täpselt sellisesse kohta, kuhu need ideaalselt sobivad.
 4. Seksikus
  See on kahtlemata üks neist emotsionaalset laadi põhjustest, mida kliendid on välja toonud. Ometi on selles suur doos tõtt. Microbladingu jaapanipäraste mõjutustega lähenemine ja väga selged kontuurid kulmunahal ning ilmselt just see kunstipärane täiuslikkus, mida hästi tehtud microbladinguga saavutada on võimalik, tõmbab inimeste tähelepanu su kulmudele. Oleme teinud ka huvi pärast erinevaid nii öelda A-B teste ja tõesti valdavalt peavad ka mehed seksikamaks just microblading tehnoloogias kulme ning sageli isegi siis, kui nad absoluutselt aru ei saa, kuidas, või mis tehnoloogiaga need kulmud loodud on. Seega toimib.
 5. Tevislikkus
  Oleme selgitanud seda, mis eristab microblading tehnoloogas loodud kulme tavapärasest (ja igas mõttes vananenud) püsitätoveerimisest. Kuid lisaks sellele on microblading kulmud tervislikumad ka ainuüksi selle pärast, et sa ei pea pidevalt kasutama erinevaid vahendeid oma kulmunahal ja karvadel, et need perfektsed välja näeks. Sel viisil säästad oma näonahka ja kulme, välistad selle, et kulmukarvad saaksid kahjustatud erinevatest ainetest või langeksid välja liiga intensiivse pideva hoolduse tagajärjel.
 6. Positiivne tähelepanu
  Microblading tehnoloogia eeliseks võib pidada seda, et sa hakkad saama oma kulmudele tähelepanu õigetel põhjustel. Näiteks püsitätoveeringuga loodud kulmud on samuti väga sageli silmatorkavad, kuid paraku on vaja selleks, et üldpilt naise näoilmest oleks ilus ja tasakaalus, ka väga tugevat meiki teistes näopiirkondades. Microbladingu puhul seda vaja ei ole ja kulmud on küll seda rohkem silmatorkavamad, mida vähem on meigitud teised näoosad. Kuid need ei torka silma, vaid jätavad ka siis väga loomuliku mulje.
 7. Trendikus
  Lisaks kõigele muule on microblading saanud järjest populaarsemaks ka nende tüdrukute hulgas, kes tahavad käia kaasas uuemate trendidega. Siinkohal peame küll toonitama, et meie jaoks on see rohkem kui lihtsalt trend, pigem ikka professionaalne ja täpne töö. Üle maailma on järjest rohkemad naised erinevatelt elualadelt seda lähenemist eelistanud ning on näha, et see muutub aina rohkem ja rohkem populaarsemaks.